Restaurace

OCITNĚTE SE MEZI HVĚZDAMI!

Restaurace V ROHLÍKU je umístěna v budově České televize, které se lidově říká "rohlík". Není lepšího místa pro spojení Genia Loci s moderní gastronomií. Kdykoli navštívíte naši restauraci, budete obklopeni duchem tradice České kinematografie a současným filmařským světem. Ráno u klidné snídaně, v poledne u chutného oběda, nebo nad romantickou večeří vstoupíte s námi mezi hvězdy. U nás se rodí to, co budete později sledovat na svých televizích a streamech.

V restauraci můžete ochutnat moderní českou kuchyni s velkým množstvím hotových jídel a specilait našeho šéfkuchaře. Přjďte k nám na snídani a užijte si krásné ráno sami nebo s přáteli. Velký výběr hotových jídel, který u nás naleznete nejen během pracovního týdne, ale i o víkendu je zárukou, že si vždy vyberete své oblíbené jídlo. Nevíte kam zajít na rodinnou večeři, nebo na posezení s přáteli? Pak s jistotou zamiřte do "rohlíku". Užijte si klidný víkend a zajděte na chutné jídlo o víkendu k nám, překvapí Vás nejen kvalita, ale i dobrá cena.

Interiér restaurece V ROHLÍKU - budova České televize
Restaurace je vybavena systémem TV pro sledování sportovních přenosů, koncertů a kulturních akcí. Celková kapacita restaurace V ROHLÍKU je 180 osob ve vnitřních prostorách, z toho 40 míst je v odděleném salonku. Salonek je vybaven dataprojektorem a je vhodný jak pro rodinné oslavy, tak pro firemní setkání. Restaurace má vlastní "SLUNEČNÍ TERASU" s celkovou kapacitou 150 míst a dalšími prostory pro pořádání koncertů a dalších akcí.

NABÍZÍME:

- rodinné oslavy, promoce, svatby, narozeninové párty, akce na klíč

- cateringový servis, gastroservis, dodávky jídel a celých menu dle přání zákazníka, gastro show a podobné akce

- stravování pro jednotlivce i firmy, firemní akce, akce pro firemní klientelu

- kulturní akce v naší restauraci, speciální akce na přání, včetně doprovodného programu

Garantujeme osobní přístup ke každému klientovi a kvalitní servis!

Máte zájem? Chcete rezervaci? Kontaktujte nás!